Історія школи дуже схожа на життя людини. Має свою юність, зрілість, але, на щастя, не має старості. Хіба може бути старою школа, в якій вчаться діти? Ні! Школа – це завжди молодість, мрії, віра в майбутнє.

У 1974 році на вулиці Васильківській, 12А було споруджено нове приміщення середньої загальноосвітньої школи №15 Московського району м. Києва.

Першим директором була Топольська Надія Олексіївна, ветеран Другої Світової війни. Ця мужня жінка прийняла в свої руки у 1974 році новобудову, сформувала педагогічний та учнівський колективи. Школа була в той час однією з найбільших в Московському районі, на неї покладали надію вся Деміївська і Васильківська вулиці.

На зміну Топольській Н.О. директором школи в 1978 році став Омельченко Микола Нестерович, який своїм добрим сердцем і поважним відношенням до учнів, колег та батьків здобув повагу і залишив добру пам'ять про себе серед живих.

В 1980 році директором школи стала Котова Зінаїда Єрмолаївна. П'ятнадцять років вона керувала школою. Все було в історії школи в ці роки. Вона переживала злети і падіння, але завжди піднімалася і йшла вперед, любляча мати для своїх дітей - учнів. Школа славилась воєнно-патріотичним вихованням. Військовий керівник П.О.Олійник дуже багато працював із старшокласниками, і це дало свої результати - II місце в грі "Орлятко" в тодішньому Радянському Союзі, в Москві, виборола команда школи №15 м.Києва. Це була пам'ятна перемога!

До школи прийшла слава - тут добре вчили і чудово виховували, але, на жаль, згодом намітився спад, і вона почала втрачати свої позиціїї. Зараз той час минув, школа розправила крила і повертає свою добру славу. Життя вирує в самій школі і навколо неї.

З 1995 по 2001 рік школою №15 м.Києва керувала директор Остафійчук Тетяна Олексіївна - це вольова, роботяща, добра, весела українська жінка з сучасними поглядами на школу і життя. "Ми маємо йти в ногу з життям, а школа повинна нас випереджати, тоді наші учні, яких ми так любимо, будуть готові опанувати найновіші технології, керуючись ними змінять наше життя і життя нашої держави на краще" - ось її кредо.

У 2001 році школа набула статусу спецілізованої з поглибленим вивченням англійської мови. В школі почали вивчатися чотири мови ( українська, російська,англійська та французька), було організовано чудовий комп'ютерний клас, зал лікувальної фізкультури, фітобар, працювало 10 гуртків та секцій, музична студія, логопедичний кабінет та кабінет психолога. Школа почала співпрацювати з Національним університетом імені Тараса Шевченка, Міжрегіональною академією управління персоналом, Міжнародним Соломоновим університетом. Тісні стосунки школа набула із Дитячим фондом України, який очолює наш давній друг і порадник президент фонду В.В.Усенко.

У 2001 році директором школи стала Чухно Тетяна Трохимівна

Кiлькiсть переглядiв: 288

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.